Skupiny


Každý člen trackeru musí patřit do nějaké skupiny. Na výběr jsou zájmové i jiným způsobem lidi spojující skupiny.
Seznam skupin naleznete na fóru a přímo na trackeru.

Uživatel může být členem pouze jedné skupiny a tu musí mít potvrzenou jako domácí skupinu ve svém profilu, tj. zobrazenou tučně !
Pokud nebudete ve skupině, nemůžete uploadovat torrenty ani downloadovad torrenty a navíc se může stát, že budete zabanováni a smazáni.

Pro vstup do skupiny se žádá na fóru ve fóru dané skupiny. Jednotlivé skupiny si stanovují vlastní pravidla pro zasílání pozvánek. Pozvánku vám může poslat majitel(é) skupiny, ta se poté nalézá v poště na trackeru.

Pozor !
Doručenou pozvánku do skupiny musíte nejprve potvrdit kliknutím na aktivní odkaz v pozvánce, poté se teprve stáváte členem skupiny. Po potvrzení pozvánky můžete také uploadovat torrenty .

Následně si musíte ve svém profilu na trackeru skupinu nastavit jako domácí - v řádku "Domácí skupina" vyberte domácí skupinu a kliknete na "Vyber skupinu" - tím se odešle vaše žádost o nastavení skupiny jako domácí majitelům skupiny. Majitel(é) skupiny zvolení skupiny jako domácí musí opět manuelně potvrdit. Proto neuvidíte tuto změnu ihned ve Vašem profilu.
Mít zvolenou a potvrzenou domácí skupinu je povinnost kazdého člena topičovo.NET.


Jednotlivé pravomoce


Majitel - může zvát, vyhazovat a měnit práva jednotlivých členů skupiny. Také může měnit vývěsku skupiny a schvalovat výběr domácí skupiny.
Pozvat - uživatel může pozvat jiného uživatele do skupiny
Editace - uživatel má právo měnit/banovat torrenty skupiny
Mazaní - uživatel má právo smazat torrenty skupiny
Člen - uživatel může číst a psát do zpráv skupiny. Přidávat torrenty patřící pod tuto skupinu. Pokud skupina má soukromou část fóra měl by do ní mít přístup.


Jednotlivé skupiny


[TVS] Televizní seriály
Jak již název napovídá, skupina je zaměřena na televizní seriály, dokumenty a další díla na pokračování. V rámci skupiny byl rozeběhnut projekt Patronát nad seriály. Torrenty v rámci skupiny jsou značeny dle pravidla společné značení torrentů. Stanovy skupiny a další informace naleznete ve vlákně skupiny na fóru.
Návody: Přidání druhé zvukové stopy k videu (vytvoření multidubu)

[SHN] Skupina hudebních nadšenčů
Jsme skupina, jejímž cílem je shromažďovat lidi s mimořádným zájmem o hudbu, a to v jakékoli její oblasti či podobě. Členové skupiny se mohou rozdělit na "podskupiny", které jsou v současné době 3: "HARD-ROCK & METAL", "DTS - 6 KANÁLŮ SKVĚLÉ HUDBY" a "FOLK & COUNTRY". Zde naleznete informace o naší skupině, přehled našich projektů a další. Vytvořili jsme pro vás i návod, jak hravě zvládnout perfektní popis hudebního torrentu.

[PNB] Velikani ducha povzneseni nad bahno beznej komercie
Skupina zdruzujuca ludi so zaujmom o netradicne, nekomercne, okrajove a inak uchylne zanre hudby, filmu, umenia vo vseobecnosti, svetonazoru, filozofie a sexu. Pohrdanie mainstreamovou produkciou a prehlad v temnych zakutiach okrajovych zanrov nie su na rozdiel od otvorenej mysle podmienkou clenstva, rozhodne vsak potencialnym clenom ulahcia zivot.

FILM Movie je náš život
Krví podlité oči, maniak v jedné kůži s fajnšmekrem sedící před obrovskou obrazovkou si vychutnává DTS zvuk a srká Jacka Daniel´se… To jsme MY! Všechny možné i nemožné formáty obrazu a zvuku máme zakódovany přímo v genech, ripovací a konverční programy nám kolují v krvi. DVD5 s menu, či bez něho? Titulky nebo DTS zvuk? Rip na zakázku? Stačí říct, to přece není problém… Známe to, vyrobíme, uploadneme, poradíme… Od toho jsme přece tady!

SOFT Softwarový fajnšmekři trackeru
My jsme skupina. Skupina zabývající se vším, co se motá kolem našich miláčků, vylepší jejich výkon, stabilitu, funkčnost a jejich vnitřní i vnější vzhled. My, jež nezamhouříme oka, dokud nevyřešíme toho zasr… brouka, kvůli kterému ten zkur… počítač nejde. My, kteří nejíme, nepijeme, dokud nedoladíme poslední chybičku na kráse. Ano jsme to my, skupina SOFT ve své plné, i když trochu humorně podané podobě. Budem se Vám snažit poskytnout plnou softwarovou a hardwarovou péči… a VY se odvděčíte tím, že se naší grupu pokusíte pozvednout svými nápady a myšlenkami na vyšší stupínek, než je…

[DETI] Vse pro deti a kolem nich
Chytrej se nehoni, ten honi deti. Sak my to uz nestrhnem, ale ony muzou. Pojdme mrknout, co uz zvladnou. Hodne si hrajeme s pojmy jako: vyukovy, naucny, podpurny a tak. Hlavne v klidu...

[HSF] Hrající si fotři
"V duchu názvu skupiny – jsme partička převážně dospělých a životem více či méně protřelých uživatelů p2p, kteří za svůj život pochopili, že prudit se můžou v práci a ne na topičovo.NET. Na trakaři proto hledají zábavu, oddech, legraci, ……… a nějaký ty data (ty tečky tam jsou schválně ).
Člena HSF poznáte hlavně podle toho, že si v tomhle virtuálním světě nemá za potřebí nic dokazovat a na nic hrát. Máme rádi vtipný, klidný uživatele, kteří dokážou podat pomocnou ruku a poradit. Máme rádi uživatele pro který je motem to samý co pro nás – fun&play"

[PP] Pěkné Písničky
Vše o kvalitní "hudbě" ...

Kategorie
CategoryTechnical
There are no comments on this page.
Valid XHTML :: Valid CSS: :: Powered by WikkaWiki